J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Gminna Biblioteka
Publiczna
Poświętne 21A
18-112 Poświętne
tel: 504 926 534
e-mail: 
gbp.poswietne@wp.pl
------------------------
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

BIBLIOTEKA W LICZBACH

2016 r.

DĘBOWE OPOWIEŚCI

Informacje
Promocja
Utwory
Ilustracje

LINKI

 
 
Licznik odwiedzin


 
Start
KONKURS !!! ZAPRASZAMY!!! PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.01.2018.
Czytaj całość…
 
Spotkanie DKK  Ona wraca na dobre Grażyny Jagielskiej. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.01.2018.

29 grudnia 2017 roku dyskutantki z Dyskusyjnego Klubu Książki przybyły do biblioteki, aby spotkać się po raz ostatni w mijającym roku. Na to przed sylwestrowe spotkanie przeczytałyśmy książkę Grażyny Jagielskiej „Ona wraca na dobre”. Jest to kolejna książka w dorobku pani Grażyny, jak również kolejna, która omawiana była w klubie w Poświętnem (wcześniej był to tytuł „Miłość z kamienia”). Grażyna Jagielska jest dziennikarką, podróżniczką, pisarką i tłumaczką, ale także kobietą latami borykającą się z pasją męża, która po cichu ją zabijała, paraliżowała i kradła jej własne ja.

Czytaj całość…
 
Podsumowanie konkursu na kartkę świąteczną /Boże Narodzenie/ PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
20.12.2017.
Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem zorganizowała konkurs na kartkę świąteczną /Boże Narodzenie/ w trzech kategoriach wiekowych. Na konkursy wpłynęło około 48 prac. Konkursy były realizowane w ramach projektu "Czym za młodu nasiąknie…", jako alternatywna forma spędzania wspólnie czasu w rodzinie.

Wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się podczas spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej w Poświętnem w dniu 15 grudnia 2017 r. Nagrody zwycięzcom wręczyli Wójt Gminy Witold Łapiński, skarbnik Anna Zawadzka oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Czytaj całość…
 
Dotacja na zakup nowości do biblioteki PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
06.12.2017.
Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem z siedzibą w Gołębiach  otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego Narodowy Program Rozwoju czytelnictwa Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych  ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w kwocie 3500 zł na wzbogacenie zbiorów biblioteki. Z otrzymanej dotacji zakupiono 163 egzemplarze książek.
"Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego programu Rozwoju czytelnictwa"
Czytaj całość…
 
KONKURS !!! ZAPRASZAMY!!! PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.11.2017.
Czytaj całość…
 
Dzień "Pluszowego Misia zajęcia czytelniczo - plastyczne PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.11.2017.

22 listopada 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem zorganizowała małym czytelnikom Dzień Pluszowego Misia. Dzieci na ten wyjątkowy dzień zabrały z domu swoje misiowe przytulanki. Na początku spotkania chętne dzieci opowiedziały wszystkim skąd mają swego misia, kto im go podarował, kupił oraz jakie imię nosi pluszowy przyjaciel.

Po zapoznaniu się z pluszowymi gośćmi, dzieci wysłuchały wiersza o zniszczonym misiu, który stał się tematem wspólnej dyskusji o szanowaniu i dbaniu zabawek. Dzieci bardzo ładnie mówiły o tym, że wszystkie zabawki, nie tylko misie, nie lubią jak się nimi rzuca, jak obrywa się uszka czy łamie kółeczka w pojazdach.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 96 z 385
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws