J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Gminna Biblioteka
Publiczna
Poświętne 21A
18-112 Poświętne
tel: 504 926 534
e-mail: 
gbp.poswietne@wp.pl
------------------------
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek
8.00 - 16.00

piątek
10.00 - 18.00

BIBLIOTEKA W LICZBACH

2016 r.

DĘBOWE OPOWIEŚCI

Informacje
Promocja
Utwory
Ilustracje

LINKI

 
 
Licznik odwiedzin


 
Start
Warsztaty kreatywnego myślenia dla młodzieży szkolnej PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.10.2018.

23 października 2018 r. w Sali Domu Kultury w Poświętnem  odbyły się warsztaty „Kreatywne myślenie z książką w tle” z Miłosławą Malzahn - pisarką, wokalistką, dziennikarką radiową, filozofką oraz nauczycielką akademicką.

W spotkaniach uczestniczyła młodzież z klas siódmych Szkoły Podstawowej w Poświętnem, która zastanawiała się czym jest kreatywność, czy można się jej nauczyć, czy da się wyćwiczyć abstrakcyjne myślenie i czy książki nam w tym pomagają…?

Czytaj całość…
 
Warsztaty teatralne grupy dziecięco-młodzieżowej Za Maską PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
18.10.2018.

13 października 2018 roku odbyły się kolejne zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA – organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży" realizowanego przez Gminę Poświętne. Na początku „młodzi aktorzy” ćwiczyli buzię i język, aby rozgrzać się na czas trwania warsztatów. Dzieciom bardzo przypadła do gustu modlitwa mnicha, podczas której na wydechu wymawiali tylko sylaby mi, me, ma, mo, mu.

Czytaj całość…
 
Warsztaty kreatywnego myślenia dla młodzieży szkolnej PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
17.10.2018.
Czytaj całość…
 
Zajęcia teatralne w ramach projektu BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.10.2018.
6.10.2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia teatralne w ramach projektu „BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA – organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży" realizowanego przez Gminę Poświętne.

Zajęcia, które organizowane są na potrzeby projektu cieszą się dużym powodzeniem. Zostały utworzone dwie grupy taneczne i dwie grupy sportowe i jedna grupa teatralna. W środy odbywają się zajęcia sportowe -„Ćwiczymy o używkach nie myślimy”, które odbywają się w Szkole Podstawowej w Poświętnem. Zajęcia taneczne - „Samorealizacja przez taniec”, które odbywają się w każdy piątek w nowym budynku Domu Kultury w Poświętnem. W sobotę zajęcia teatralne o tematyce zagrożeń używkami w Gminnej Bibliotece Publicznej w Poświętnem. Dzieci i młodzież są bardzo otwarte i szybko się aklimatyzują, zachwycone są zajęciami a także nowym budynkiem gdzie odbywają się zajęcia. 

Czytaj całość…
 
Terminy zajęć w projekcie Bezpieczeństwo i Edukacja PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.10.2018.
Czytaj całość…
 
Kierunek: Patriotyzm Józef Piłsudski PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
09.10.2018.

Po przerwie wakacyjnej przyszedł czas kontynuacji projektu patriotycznego pn. „Kierunek: Patriotyzm”. W związku z tym 28 września oraz 3 października br. Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem przeprowadziła zajęcia w klasach IV. 

Na początku uczestnicy zajęć przypomnieli sobie wspólnie czego dotyczyły wcześniejsze zajęcia. Warto tu zaznaczyć, że w projekcie biorą udział cały czas te same dzieci. Po wspomnieniowej rozgrzewce nadszedł czas na właściwy temat zajęć.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 80 z 410
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws