J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Gminna Biblioteka
Publiczna
Poświętne 21A
18-112 Poświętne
tel: 504 926 534
e-mail: 
gbp.poswietne@wp.pl
------------------------
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

BIBLIOTEKA W LICZBACH

2016 r.

DĘBOWE OPOWIEŚCI

Informacje
Promocja
Utwory
Ilustracje

LINKI

 
 
Licznik odwiedzin


 
Start
Spotkanie biblitekarzy powiatu białostockiego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.03.2016.

2 marca 2016 r. uczestniczyliśmy w pierwszym w tym roku spotkaniu bibliotekarzy powiatu białostockiego, które współorganizowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy, goszcząc nas w Filii Bibliotecznej w Uhowie. Organizatorem spotkania była Książnica Podlaską im. Łukasza Górnickiego Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego. Spotkanie poświęcone było Henrykowi Sienkiewiczowi, który jest patronem roku 2016.

Czytaj całość…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu  Sieciaki 2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.03.2016.

Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem po raz kolejny uczestniczyła w przedsięwzięciu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, które ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W ramach akcji zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne z dziećmi kl. I, III, IV szkoły podstawowej.

W zajęciach zostały wykorzystane materiały ze strony Sieciaki.pl o Zuźce i Tuniu oraz książka A. Janickiego "Skąd się wzięły małpy w Internecie".

Czytaj całość…
 
Spotkanie z Anną Czerwińską - Rydel PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.03.2016.

2 marca 2016 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem gościła Annę Czerwińską – Rydel - pisarkę, muzyka, pedagoga, autorkę radiowych audycji muzycznych i bajek. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół w Poświętnem w ramach współpracy biblioteki szkolnej i publicznej i uczestniczyli w nim uczniowie klas VI (33 osoby). Spotkanie sponsorowała Książnica Podlaska i Biblioteka Powiatowa im. Ł. Górnickiego w Białymstoku w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.

Czytaj całość…
 
Spotkanie z Małgorzatą Iwanowicz - terapeutką z profilaktyki uzależnień PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
23.02.2016.

19 lutego 2016 r. uczniowie z klas trzecich Gimnazjum w Poświętnem uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjne dla młodzieży zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Poświętnem. Spotkanie pt. Otwórz szeroko oczy! Przeciwdziałamy uzależnieniom od substancji psychoaktywnych (marihuany i amfetaminy), poprowadziła specjalistka terapii od uzależnień, dr Małgorzata Iwanowicz. Zajęcia poświęcone były uzależnieniom od najpopularniejszych środków odurzających: marihuany i amfetaminy oraz popularnych dopalaczy.

Podczas spotkania prowadząca przedstawiła prezentację oraz z wyświetlała filmiki poglądowe nie tylko o tym, czym jest narkomania i kto to jest narkoman, ale także o nielegalności narkomanii i szkodliwości narkotyków takich, jak marihuana, amfetamina czy współcześnie popularne dopalacze

Czytaj całość…
 
"Śmieciowy" konkurs dla dzieci młodszych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.02.2016.
Czytaj całość…
 
KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW !!! PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.02.2016.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 385
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws