J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Gminna Biblioteka
Publiczna
Poświętne 21A
18-112 Poświętne
tel: 504 926 534
e-mail: 
gbp.poswietne@wp.pl
------------------------
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek
8.00 - 16.00

piątek
10.00 - 18.00

BIBLIOTEKA W LICZBACH

2016 r.

DĘBOWE OPOWIEŚCI

Informacje
Promocja
Utwory
Ilustracje

LINKI

 
 
Licznik odwiedzin


 
Czytelnicze Spotkanie z Mikołajem. PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.12.2018.

7 grudnia 2018 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem udała się z wizytą do przedszkola, do najmłodszych czytelników. 3-latkom zostały zorganizowane zajęcia ph. „Spotkanie z Mikołajem”. Dzieci wysłuchały opowieści o kotku Migotku, który nie wiedział co to jest wyjątkowy dzień, odkryły skarb w tajemniczym pudełku, który wskazał im kto będzie głównym bohaterem zajęć.

Oprócz tajemniczego pudełka, była też tajemnicza koperta, która kryła w swoim wnętrzu mnóstwo zimowych i świątecznych zagadek obrazkowych. Jak zajęcia to oczywiście nie zabrakło zagadek, które zostały odczytane dzieciom, z którymi także wszyscy poradzili sobie świetnie.

Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną, której tematem był oczywiście nie kto inny tylko Mikołaj. Wycięta z papieru odbita dłoń, czerwona bibułka, wata i kolorowe kredki oraz oczywiście klej, takich składników potrzebowały dzieci aby przyrządzić portret Mikołaja. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, radosnej i sympatycznej atmosferze, a dzięki tematowi zajęć, także już w świątecznej.

Zdjęcia >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws