J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Gminna Biblioteka
Publiczna
Poświętne 21A
18-112 Poświętne
tel: 504 926 534
e-mail: 
gbp.poswietne@wp.pl
------------------------
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek
8.00 - 16.00

piątek
10.00 - 18.00

BIBLIOTEKA W LICZBACH

2016 r.

DĘBOWE OPOWIEŚCI

Informacje
Promocja
Utwory
Ilustracje

LINKI

 
 
Licznik odwiedzin


 
Dzień Pluszowego Misia w Poświętnem. PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.11.2018.


17 listopada 2018 r. w sali Domu Kultury Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem kolejny raz zorganizowała zajęcia trzylatkom. Tym razem tematem spotkania był pluszowy miś. Na początku każde dziecko przedstawiło swojego pluszaka mówiąc jakie ma imię.

Po prezentacji swoich przytulanek do dzieci przybył wyjątkowy gość, który swoją obecnością urozmaicił małym uczestnikom zabawę. Był to sympatyczny miś, w którego postać wcielił się Piotr Krasowski.


Po misiowej niespodziance przyszedł czas na zabawę z chustą animacyjną. Dzieci usypiały i budziły swoje misie. Następnie wszyscy wspólnie rozmawiali o smutnym misiu, dzieci mówiły dlaczego miś może mieć nieszczęśliwą minę. Wysłuchały także wiersza Czesława Janczarskiego „Naprawiamy misia”.

Kolejnym punktem spotkania była praca plastyczna, każde dziecko otrzymało kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem i przy niewielkiej pomocy rodziców powstały piękne, kolorowe prace.

Po artystycznej przerwie przyszedł czas na układanie bajkowych puzzli. Puzzlowe zadanie nie sprawiło żadnej trudności i każdy mógł się pochwalić swoim bajkowym obrazkiem. Następnie dzieci wraz ze swoimi pluszakami bawiły się w spacer misiów, w ciepło-zimno oraz rzucanie do celu. Nie zabrakło także nauki rymowanki „Jestem mały misio”, która była urozmaicona naśladowaniem różnych gestów. Na zakończenie spotkania została wykonana wspólna fotografia z misiem Piotrkiem, który razem z Paulina Fiedorek rozdał dzieciom kolorowe baloniki.

Zdjęcia >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws